rtmat.png

         Renkli Tahta 1.Sınıf Matematik bölümü, yandaki videoda görülen haliyle kullanımınıza sunulmaktadır.

14 adet konu başlığı mevcuttur. Konu başlıklarına tıkladığınız zaman konunun alt başlıklarının bulunduğu bölüme yönlendirilirsiniz. İşlemek istediğiniz konuyu açtıktan sonra, elinizdeki projeksiyon kumandası ile bu profesyonelce hazırlanmış, eğlenceli ve verimli sunuları ilerletebilir; bu keyifli dersin tadını öğrencilerinizle beraber çıkarabilirsiniz. 

 

Renkli Tahta 1.Sınıf Matematik konuları ve "İki Basamaklı Toplama İşlemi" konusunun bir kısmı

Renkli Tahta 1.Sınıf Türkçe konuları ve dikte etkinliklerinden "Yaralı Kuş" çalışmasının bir kısmı

rttürkçe.png

         Renkli Tahta 1.Sınıf Türkçe bölümü, yandaki videoda görülen haliyle kullanımınıza sunulmaktadır.

12 adet konu başlığı mevcuttur. Konu başlıklarına tıkladığınız zaman konunun alt başlıklarının bulunduğu bölüme yönlendirilirsiniz. İşlemek istediğiniz konuyu açtıktan sonra, elinizdeki projeksiyon kumandası ile bu profesyonelce hazırlanmış, eğlenceli ve verimli sunuları ilerletebilir; bu keyifli dersin tadını öğrencilerinizle beraber çıkarabilirsiniz. 

         1.Sınıf okuma yazma öğretimi için tasarlanmış olan pek çok materyal mevcut olduğundan, ilkokulun yaklaşık ilk üç aylık döneminde öğretmenlerimiz
"Renkli Tahta" ya ihtiyaç duymayacaklardır. Okuma ve yazma kalitesinin arttırılması aşamalarında ise hazırlamış olduğumuz sunular hizmete sunulmaktadır.