top of page

Faydalar

Öğrenciler İçin:

Hızlı Kavrama: Öz ve özgün eğlenceli anlatım sayesinde öğrenciler bilgiyi daha hızlı ve etkili bir şekilde kavrarlar.

Motivasyon Artışı: Anlaşılır ve dikkat çekici içerik, öğrencinin konuya olan ilgisini artırır ve motivasyonunu yükseltir.

Zaman Tasarrufu: Kısa anlatımlar sayesinde öğrenciler zamanlarını daha verimli kullanır, püf noktaların yoğunlaştırıldığı anlatımlarla zamandan tasarruf ederler.

Özgüven Kazanımı: Hızla kavranan konular, öğrencinin özgüvenini artırır, bu da öğrencinin yeni konulara daha cesurca yaklaşmasına olanak tanır.

Öğretmenler İçin:

 
 
 

Etkili Öğretim: Kısa anlatımlar, öğretmenlere öğrencilere bilgiyi hızla ve etkili bir şekilde aktarma olanağı sunar.

Ders Planlamasında Kolaylık: Öğretmenler için dersin ana hatlarına sadık kalmak ve ders planlaması yapmak daha kolay hale gelir.

Geribildirim Almakta Kolaylık: Öğrencilerin kısa anlatımları daha hızlı kavraması, öğretmenin öğrenciden hızla geribildirim almasını sağlar. Bu da öğretmenin öğretim yöntemlerini ve materyallerini daha etkili bir şekilde değerlendirmesine yardımcı olur.

Öğrenci İlgi ve Katılımının Artması: Öğretmenler, kısa anlatımlar sayesinde öğrencilerin dikkatini daha kolay toplar ve sınıf içi katılımı artırır.

1. Sınıflar için hazırlanan bu içerik,  minimum 200 Ders Saati katkı sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. 

Başlıksız-1.png
Konu Anlatım

Kısa Konu Anlatımları

 

Konu anlatımları hazırlanırken genellikle soru-cevap yöntemi kullanılmış ve beynin sağ lobunu devreye almak hedeflenmiştir. Bu sayede öğrencilerin genelde hoşlanmadıkları konu anlatımları, daha keyifli ve daha kalıcı bir hale gelmiştir.

Örnek İçerikler

wp.png
5.png

Tüm içeriklerimizi inceleyebilmeniz için
dönem sonuna kadar iade garantisi veriyoruz.

Soru Cevap
Başlıksız-1.png
Tahtada veya defterde

Tahtada veya Deftere Çözelim Etkinlikleri

"Tahtada veya Deftere Çözelim" etkinlikleri ile çok sayıda soruyu pratik bir şekilde öğrencilerinize çözdürüp, çözümlerini animasyonlar yardımı ile izletebilirsiniz. Böylece kısa zamanda daha çok soruyu daha eğlenceli ve kalıcı bir şekilde çözdürebilirsiniz.

Örnek İçerikler

Başlıksız-1.png

Soru-Cevap Etkinlikleri

Soru-Cevap etkinlikleri zaman kaybını minimize ederken daha çok öğrenciye söz hakkı verme imkanı sunmaktadır. Ayrıca cevaplar yine animasyonlar yardımıyla izletilmektedir. Öğretmenin kumandadan tıklamalarla yönettiği bu etkinlik, sınıf içerisinde verimli bir eğlenme ortamı oluşturmaktadır.

Örnek İçerikler

Başlıksız-1.png
Okuma yazma

Okuma-Yazma Etkinlikleri

Okuma-yazma etkinlikleri, birinci dönemin başından sonuna kadar öğretmenlerimize destek olurken, öğrencilerimize de çok daha eğlenceli ve yoğun bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Harf öğretiminde tasarlanan kurgular ve sonrasında gelen etkinler ile beynin sağ lobunu daha aktif kullanarak verimin arttırılması hedeflenmiştir. 

Örnek İçerikler

Haydi Tahtaya
Başlıksız-1.png

Haydi Tahtaya Etkinlikleri

Bu etkinlik aynı anda dört öğrenciyi tahtaya kaldırarak gelen soruları çözdürme, daha sonra kendi çözümlerini animasyonlar yardımı ile izleme imkanı vermektedir. "Haydi Tahtaya" etkinlikleri öğrencilerin en çok keyif aldıkları etkinliklerdir. Bu etkinlik yardımı ile tatlı bir rekabet ortamı oluşmaktadır. Aynı zamanda öğretmenler bu etkinliği kullanarak yarışmalar da düzenleyebileceklerdir. 

Örnek İçerikler

Haydi2.png

Tüm içeriklerimizi inceleyebilmeniz için
dönem sonuna kadar iade garantisi veriyoruz.

Renkli Tahta'nın Sunduğu Ayrıcalıklar

 

Eğitimde fark yaratmak, sadece kaliteli materyallerle değil, aynı zamanda sınıf içinde ve dışında sağlanan destekle de mümkündür. Renkli Tahta olarak, eğitim yolculuğunuzda size maksimum değeri sunmayı amaçlıyoruz. Özel tekliflerimizle derslerinizi daha etkileyici hale getirirken, geniş destek yelpazemizle her an yanınızdayız. Ayrıca, ürünlerimize duyduğumuz güvenceyi geri ödeme imkanımızla taçlandırıyor ve kaliteli eğitimi erişilebilir kılıyoruz. Tanıtım fiyatlarımızla, her sınıfa daha kaliteli eğitim materyalleri sunmayı hedefliyoruz. Eğitimin her aşamasında yanınızda olmanın verdiği gurur ve heyecanla, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin başarısı için çalışıyoruz.

Royal Fox (19).png
Adsız tasarım (36).jpg
Özel Teklif
Royal Fox (16).png

Dijital eğitimde etkili sunumların önemini biliyoruz. Bu nedenle, eğitiminizde size yardımcı olacak sunum kumandasını hediye olarak sunuyoruz. Öğretmenlerimizin her derslerini kolay ve etkili bir şekilde sunmalarını istiyoruz.

Royal Fox (19).png
Adsız tasarım (37).jpg

Destek

Eğitim yolculuğunuzda herhangi bir sorunla karşılaştığınızda hızlı ve etkili destek almanızın önemli olduğunu biliyoruz. Sorularınızı ve sorunlarınızı WhatsApp ve web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz; 09:00'dan 22:00'a kadar size yardımcı olmak için buradayız.

Royal Fox (19).png
Adsız tasarım (38).jpg

Güvence

Renkli Tahta'ya olan güvenimizi, size sunduğumuz geri ödeme imkanıyla gösteriyoruz. Eğer birinci dönem sonuna kadar ürünümüzden memnun kalmazsanız, paranızı geri alabilirsiniz. Öğretmenlerimize ve ürünlerimize duyduğumuz bu güvenceyle, en iyi eğitim deneyimini sunma taahhüdümüzü sürdürüyoruz.

- Özel Teklif -

 

Kaliteli eğitimi her sınıfa ulaştırmayı hedefliyoruz. Tanıtım sürecimizde, eğitim materyalimizi özel bir fiyatla sunuyoruz. Bu özel fiyatla, daha çok öğrenciye ve öğretmene ulaşmayı ve eğitimin kalitesini artırmayı umuyoruz.

Royal Fox (18).png
Royal Fox (17).png
bottom of page